Fenerbahçe |
4-2
17:00
|
Karagümrük |
Fenerbahçe |
2-2
19:00
|
Zenit St. Petersburg |
Zenit St. Petersburg |
4-3
19:35
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
1-3
19:30
|
FK Crvena Zvezda |
FK Neftchi |
0-1
14:05
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
5-0
21:00
|
Zimbru |
Zimbru |
0-4
20:30
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
3-1
21:00
|
Maribor |
Fenerbahçe |
2-1
21:45
|
Gaziantep FK |
Maribor |
0-3
21:15
|
Fenerbahçe |
Samsunspor |
0-2
21:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
5-1
20:00
|
FC Twente |
FC Twente |
0-1
20:00
|
Fenerbahçe |
Ankaragücü |
0-1
21:45
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
3-2
17:00
|
Antalyaspor |
Fenerbahçe |
3-1
19:45
|
FC Nordsjaelland |
Alanyaspor |
0-1
20:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
4-0
20:00
|
Başakşehir |
Fenerbahçe |
5-0
16:00
|
Rizespor |
Spartak Trnava |
1-2
22:00
|
Fenerbahçe |
Kasımpasa |
0-2
19:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
4-2
19:00
|
Hatayspor |
Fenerbahçe |
3-1
19:45
|
Ludogorets |
Pendikspor |
0-5
19:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
2-3
19:00
|
Trabzonspor |
Ludogorets |
2-0
23:00
|
Fenerbahçe |
A.Demirspor |
0-0
19:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
2-1
19:00
|
Karagümrük |
FC Nordsjaelland |
6-1
23:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
4-1
20:00
|
Sivasspor |
Beşiktaş |
1-3
19:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
4-0
20:45
|
Spartak Trnava |
Kayserispor |
3-4
17:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
0-0
19:00
|
Galatasaray |
İstanbulspor |
1-5
16:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
7-1
20:00
|
Konyaspor |
Gaziantep FK |
0-1
19:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
6-0
21:00
|
Adanaspor |
Fenerbahçe |
1-1
16:00
|
Samsunspor |
Başakşehir |
0-1
20:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
2-1
19:00
|
Ankaragücü |
Antalyaspor |
0-2
19:00
|
Fenerbahçe |
Gaziantep FK |
0-2
20:45
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
2-2
19:00
|
Alanyaspor |
Rizespor |
1-3
19:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
2-1
19:00
|
Kasımpasa |
Ankaragücü |
3-0
20:45
|
Fenerbahçe |
Hatayspor |
0-2
19:00
|
Fenerbahçe |
Union St.Gilloise |
0-3
23:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
4-1
19:00
|
Pendikspor |
Fenerbahçe |
0-1
20:45
|
Union St.Gilloise |
Trabzonspor |
2-3
20:30
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
-
20:00
|
A.Demirspor |
Olympiakos |
-
19:45
|
Fenerbahçe |
Karagümrük |
-
20:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
-
22:00
|
Olympiakos |
Sivasspor |
-
20:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
-
20:00
|
Beşiktaş |
Konyaspor |
-
20:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
-
20:00
|
Kayserispor |
Galatasaray |
-
20:00
|
Fenerbahçe |
Fenerbahçe |
-
20:00
|
İstanbulspor |